W meczu trzeciej kolejki PKO BP Ekstraklasy rozegranym w Warszawie, Legia Warszawa pokonała 3:0 Ruch Chorzów.


Źródło: twitter.com/LegiaWarszawa

Wynik meczu Legia – Ruch: 3:0. Bramki dla Legii w meczu zdobyli: Marc Gual, Tomas Pekhart i Josue


Ruch w tym roku wrócił do najwyższej ligi rozgrywek w Polsce. Legia to jak wiadomo drużyna z czołówki polskiej ligi, nic więc dziwnego, że przed meczem więcej szans na wygnana dawano drużynie z Warszawy.
Trzeba podkreślić, że był to pojedynek najbardziej utytułowanych drużyn w historii polskiej piłki nożnej. Legia dotychczas tytuł mistrza Polski w piłce nożnej zdobyła aż piętnaście razy, Ruch Chorzów czternaście wygrywał tytuł mistrza polskiej ligi.

Po trzech kolejkach Legioniści z rozegranymi dwoma meczami, z dorobkiem sześciu punktów zajmują trzecie miejsce w tabeli polskiej ligi. Ruch z trzema punktami punktami plasuje się aktualnie na jedenastym miejscu. W PKO BP Ekstraklasie z siedmioma punktami prowadzi Lech Poznań, za którym na drugim miejscu z takim samym dorobkiem punktowym, znajduje się KGHM Zagłębie Lubin.

Źródło: twitter.com/_Ekstraklasa_

error: Content is protected! Treści, zdjęcia , filmy na stronie są objęte prawami autorskimi.Bez zgody ofutbolu.info kopiowanie, wykorzystywanie materiałów ze strony jest niedozwolone. Dziękujemy