W meczu eliminacyjnym do EURO 24 Polska wygrała wczoraj 1:0 z Albanią.Po porażce z Czechami kibice zastanawiali się jak biało-czerwoni zaprezentują się w meczu na stadionie PGE Narodowy. Zwycięstwo dało nam trzy cenne punkty i awans na drugie miejsce w tabeli naszej grupy. Szczęśliwie Czesi, którzy rozbili nas w Pradze, stracili wczoraj punkty remisując 0:0 z Mołdawią, co sprawia, że mamy do nich tylko jeden punkt straty.

Czy gra reprezentacji była taka jakiej oczekiwali kibice? Niestety nie. Nadal w grze polskiej reprezentacji sporo brakuje. Poza „przebłyskami”, kadrowicze nie zachwycili. Dobrze i pewnie w bramce radził sobie Szczęsny co pozwoliło nam dowieźć korzystny wynik do końca. Obiektywnie zawodnikiem polskiej ekipy był wczoraj Karol Świderski, który nie tylko strzelił zwycięskiego gola, ale walczył w ataku i defensywie przejawiając największą chęć do gry polskim zespole.

Albania miała swoje szanse i gdyby nieskuteczność, mecz mógłby zakończyć się przynajmniej remisem.

Selekcjoner Santos ma o czym myśleć przed kolejnymi meczami w czerwcu.

error: Content is protected! Treści, zdjęcia , filmy na stronie są objęte prawami autorskimi.Bez zgody ofutbolu.info kopiowanie, wykorzystywanie materiałów ze strony jest niedozwolone. Dziękujemy