Po efektownej wygranej w meczu ligowym z Bournemouth ( 6;1), Manchester City przygotowuje się już do wtorkowego spotkania w Lidze Mistrzów z drużyną Young Boys.

Pod znakiem zapytania pozostaje występ Erling Haalanda, który w ostatnim meczu na Etihad odniósł kontuzję kostki i został zmieniony w przerwie meczu.

„ Będziemy trenować po południu, więc nie wiem. Rozmawiałem z lekarzem i z nim. Wczoraj powiedział, że czuje się dużo lepiej, ale nie wiem” ( ang. „We will train this afternoon so I don’t know. I spoke with the doctor and him. Yesterday he said he felt much better but I don’t know”) – odpowiedział Pep Guardiola podczas konferencji prasowej, na pytanie reporterów o zdrowie najlepszego strzelca swojego zespołu.

„Będę słuchał, tego co powie doktor. Jeśli powie, że nie ma bólu, rozważę możliwość pozwolenia mu na grę” ( ang. „I will listen to the doctor. If he says he does not have pain I will consider it to letting him play) – dodał konferencji szkoleniowiec City.

error: Content is protected! Treści, zdjęcia , filmy na stronie są objęte prawami autorskimi.Bez zgody ofutbolu.info kopiowanie, wykorzystywanie materiałów ze strony jest niedozwolone. Dziękujemy